Kampania informacyjna „Nowe możliwości wsparcia – poznaj PS WPR na lata 2023-2027”

wpis w: Aktualnosci2 | 0
Kampania informacyjna „Nowe możliwości wsparcia – poznaj PS WPR na lata 2023-2027”
Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego serdecznie zaprasza rolników do udziału w szkoleniach. W styczniu i lutym 2023 odbędą się szkolenia przygotowane przez doradców na terenie wszystkich gmin  w województwie podlaskim z zakresu: Planu Strategicznego Wspólnej Polityki Rolnej 2023-2027.
Dla PODR Szepietowo sprawą dużej wagi jest zapoznanie i przygotowanie Państwa do pełnego wykorzystania możliwości, jakie stwarzają nowe rozwiązania, zaplanowane w PS WSP, w szczególności w zakresie ekoschematów, które stanowią nowość w podejściu w ubieganiu się o środki finansowe, przewidziane w WPR dla rolników. Równocześnie prowadząc gospodarstwo rolne, rolnicy będą musieli spełnić zasady warunkowości, co również jest elementem nowym dla Państwa.
Szkolenia odbędą się w każdej gminie województwa podlaskiego. Zapraszamy Państwa do zgłoszenia udziału w szkoleniu do Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego. Przewidzieliśmy ok. 30 uczestników na każde spotkanie, podejrzewając duże zainteresowanie tematem zachęcamy do wcześniejszych zgłoszeń u terenowego doradcy. Miejsca wystarczy dla każdego.
Poruszone zostaną tematy:
– nowe rozwiązania zaplanowane w PS WPR 2023-2027.
– proponowane ekoschematy,
– zasady warunkowości,
–  zasady ubiegania się o płatności bezpośrednie.
Skorzystaj z naszych szkoleń – zadzwoń do Powiatowego Zespołu Doradztwa
PODR Szepietowo – Zawsze blisko rolników!
Zapraszamy do śledzenia naszej strony i profilu na Facebooku, ponieważ po 15 stycznia pojawi się harmonogram szkoleń.HARMONOGRAM SZKOLEŃ planowanych do realizacji w styczniu 2023 roku
przez Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie w ramach kampanii informacyjnej „Nowe możliwości wsparcia – poznaj PS WPR na lata 2023-2027”

Sylwia Sikorska

PODR Szepietowo