Rada Powiatowa w Suwałkach

Siedziba biura:

ul. Sportowa 20 pok.2
16-400 Suwałki
tel. 87-565-09-71
e-mail: suwalki@pirol.pl

Pracownik: Daniel Gajewski

 

 

Gmina

 

Nazwisko i Imię

Gmina Bakałarzewo

1. Dąbrowski Marian
2. Wdowiak Jan Stanisław

Gmina Filipów

1. Górny Marcin– Delegat do WZ

Gmina Jeleniewo

1. Dąbrowski Mariusz Sławomir

Gmina Przerośl

1. Rubin Wojciech

2. Gajewski Daniel– Przewodniczący

Gmina Raczki

1. Putra Mariusz

2. Wasilewski Andrzej

Gmina Rutka-Tartak

1. Zdancewicz Andrzej

Gmina Suwałki

1. Bogucki Janusz

Gmina Szypliszki

1. Kotnarowski Marcin

2.Gawiński Andrzej

Gmina Wiżajny

1.Pietrołaj Mariusz

2.Rudziewicz Andrzej

 

Wystąpienie o interwencję w związku z dramatyczną sytuacją na krajowym rynku trzody chlewnej

Rada Powiatowa PIR w Suwałkach zwraca się do Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi o interwencję w związku z dramatyczną sytuacją…

Read more
Wystąpienie o interwencję w związku z dramatyczną sytuacją na krajowym rynku trzody chlewnej

ROLNICY MANIFESTOWALI TEŻ NA SUWALSZCZYŹNIE. KORDON CIĄGNIKÓW ZOSTAŁ ROZBITY PRZEZ POLICJĘ

 Mieliśmy trochę kłopotów. Zebrało się nas sporo, bo przyjechało ok. 60 ciągników z powiatów suwalskiego i sejneńskiego. Chcieliśmy manifestować na…

Read more

Strajk Rolników 21.10.2020 Szypliszki

W dniu 21.10.2020 roku o godz 10.00 z miejscowości Żyrwiny z parkingiu TIR Baza, ruszył strajk rolników w powiatu suwalskiego…

Read more
Strajk Rolników 21.10.2020 Szypliszki

Wnioski z posiedzenia Rady Podlaskiej Izby Rolniczej w Suwałkach z dnia 10.07.2020r

W dniu  10.07.2020 o godzinie 11.00  w siedzibie  biura PIR  w Suwałkach ul. Sportowa 20/2 odbyło  się  posiedzenie Rady PIR…

Read more

Skład Rady Powiatowej kadencji 2015-2019

Gmina Imię i Nazwisko
Gmina Bakałarzewo 1. Dąbrowski Marian

2. Wdowiak Jan Stanisław – Przewodniczący
Gmina Filipów 1. Barszczewski Krzysztof
2. Dziatkowski Marek
Gmina Jeleniewo 1. Chmielewska  Urszula
2. Pietrołaj Wiesław Eugeniusz
Gmina Przerośl 1. Kowalewski Andrzej
2. Mentel Wacław
Gmina Raczki 1. Ostrowski Andrzej – Delegat do WZ
2. Słowikowski Stanisław
Gmina Rutka-Tartak 1. Paciorkowski Andrzej
2. Zdancewicz Andrzej
Gmina Suwałki 1. Bogucki Janusz
2. Domysławski Piotr Stanisław
Gmina Szypliszki 1. Murawski Henryk
2. Wasilewski Mirosław
Gmina Wiżajny 1. Nowikowska Beata
2. Rudziewicz Andrzej