prosperita-sklep

Wspólne Posiedzenie Rad Powiatowych PIR powiatów augustowskiego i sejneńskiego w Żarnowie Drugim 12.11.2013r.

W dniu 12 listopada 2013 roku o godz. 10.00 w Sali Konferencyjnej GOK w Żarnowie Drugim odbyło się wspólne posiedzenie Rad Powiatowych Podlaskiej Izby Rolniczej powiatów augustowskiego i sejneńskiego.

Czytaj więcej...

Posiedzenie Rady Powiatowej Podlaskiej Izby Rolniczej w powiecie sejneńskim

07.10.2013 roku o godz. 10.30 w Urzędzie Gminy w Puńsku odbyło się posiedzenie Rady Powiatowej Podlaskiej Izby Rolniczej.

Czytaj więcej...

III Targi Turystyczno-Wędkarskie Expo Sejny

21-22 września w Sejnach już po raz trzeci odbyły się Międzynarodowe Targi Turystyczne i Wędkarskie na Pograniczu. Impreza zgromadziła w tym roku naprawdę liczne grono wystawców, jak też gości, turystów i zwiedzających.

Czytaj więcej...

V Dożynki Powiatowe w Sejnach

W tym roku już po raz piąty w powiecie sejneńskim odbywało się Święto Plonów, czyli Dożynki Powiatowe. Po raz kolejny rolnicy, lokalne władze, instytucje związane z rolnictwem i rozwojem obszarów wiejskich oraz mieszkańcy powiatu mieli okazję złożyć dziękczynienie za tegoroczne plony.

Czytaj więcej...

NOTATKA Z POSIEDZENIA RADY POWIATOWEJ PODLASKIEJ IZBY ROLNICZEJ POWIATU SEJNEŃSKIEGO Z DNIA 25.03.2013r.

W dniu 25.03.2013r. w siedzibie Urzędu Gminy w Sejnach odbyło się pierwsze posiedzenie Rady Powiatowej PIR powiatu sejneńskiego. W posiedzeniu udział wzięli Piotr Rusiecki- przedstawiciel Zarządu PIR w Porosłach, poseł Krzysztof Jurgiel, Zbigniew Złotorzyński- Powiatowy Lekarz Weterynarii, Józef Miszkiel- Przewodniczący Rady Powiatu Sejneńskiego, Maciej Miszkiel- Kierownik ARiMR w Sejnach, Barbara Karłowicz- Przewodnicząca Rady Gminy Sejny oraz Marlena Forelnik i Anna Naumowicz- przedstawicielki KRUS oraz delegaci Rady Powiatowej PIR- wg listy obecności.

Czytaj więcej...

Wspólne posiedzenie Delegatów Podlaskiej Izby Rolniczej w dniu 27.02.2013r w Barszczewie

W dniu 27 lutego 2013 roku w sali konferencyjnej Hotelu „Zejer" w Barszczewie odbyło się Wspólne Posiedzenie Delegatów Podlaskiej Izby Rolniczej, które miało na celu omówienie podlaskiego rolnictwa wczoraj, dzisiaj i jutro.

Czytaj więcej...