Rada Powiatowa w Białymstoku
Siedziba biura:
Porosły, ul. Wierzbowa 57,
16-070 Choroszcz
e-mail: bialystok@pirol.pl
Pracownik: Justyna Kaliszewicz
Gmina | Nazwisko i imię |
Choroszcz | Mierzejewski Adam Marian Baczewski Wojciech |
Czarna Białostocka | Urban Wojciech |
Dobrzyniewo Duże | Dobrzyński Robert Janusz – DELEGAT DO WZ Tryzna Krzysztof |
Gródek | Wildowicz Dorota Niesterczuk Natalia |
Łapy | Elżbieta Jabłońska Marek Roszkowski |
Michałowo | Szczepańczuk Stanisław |
Poświętne | Śmietało Tomasz Zakrzewski Bogdan Dariusz |
Supraśl | Matowicki Władysław |
Suraż | Łapiński Krzysztof Marciszewski Marek |
Turośń Kościelna | Borowski- Beszta Andrzej Oniśko Emilia |
Tykocin | Markowski Robert Sowiński Antoni Janusz – PRZEWODNICZĄCY |
Wasilków | Szymański Mirosław Stanisław |
Zabłudów | Babul Andrzej Regucki Adam |
Zawady | Łaski Grzegorz Targoński Dariusz |
18 marca 2024 r. w siedzibie Podlaskiej Izby Rolniczej odbyło się III Walne Zgromadzenie PIR w którym wzięli udział delegaci…
Read moreW dniu 8 marca 2024r. odbyło się posiedzenie Komisji ds. Produkcji Roślinnej i Zwierzęcej w siedzibie Podlaskiej Izby Rolniczej w…
Read moreW dniu 14 marca 2024 r. w Hotelu 3 Trio w Białymstoku, Podlaska Izba Rolnicza przy współpracy z Województwem Podlaskim…
Read moreW dniu 5 lutego 2024r. w siedzibie PIR w Porosłach odbyło się posiedzenie Komisji ds. produkcji roślinnej i zwierzęcej z…
Read more15 stycznia 2024r. w siedzibie Podlaskiej Izby Rolniczej odbyło się II Walne Z gromadzenie PIR wraz z przedstawicielami Podlaskiego Porozumienia…
Read moreW dniu 22 stycznia 2024 r. odbyło się I posiedzenie Komisji ds. Produkcji Roślinnej i Zwierzęcej przy Podlaskiej Izbie Rolniczej.…
Read moreW dniu 9 grudnia 2023 r. Pan Atoni Sowiński- Przewodniczący RP PIR w Białymstoku wziął udział w wyjeździe dla delegatów…
Read moreW dniu 13.12.2023r. odbyło się posiedzenie Rady Powiatowej Podlaskiej Izby Rolniczej w Białymstoku. Posiedzenie było okazją do przedyskutowania bieżących problemów.…
Read moreW dniu dzisiejszym tj. 27.11.2023 r. zostało zorganizowane we współpracy z Podlaskim Lekarzem Weterynarii w Białymstoku szkolenie dla producentów drobiu.…
Read moreW dniu 3 listopada 2023r. odbyło się I Walne Zgromadzenie Podlaskiej Izby Rolniczej VII kadencji. W posiedzeniu wzięli udział pan…
Read moreRada Powiatowa Podlaskiej Izby Rolniczej w Białymstoku wybrała w dn. 5 października 2023r. na swym pierwszym posiedzeniu: - Przewodniczącego –…
Read more28- 29 listopada 2022r.- delegaci i rolnicy z województwa podlaskiego odwiedzili Małopolskie Centrum Biotechniki w Krasnem, jak również Zakład Doświadczalny…
Read moreW dniu 16 grudnia 2022 r. w siedzibie izby rolniczej w Porosłach odbyło się wspólne posiedzenie Rad Powiatowych Podlaskiej Izby…
Read more15 listopada 2022r. odbyły się uroczystości pogrzebowe Ś.P. Ryszarda Łapińskiego- delegata Rady Powiatowej PIR w Białymstoku oraz wieloletniego Przewodniczącego Rady,…
Read moreW dniu 25 stycznia 2022 roku w sali konferencyjnej Podlaskiej Izby Rolniczej w Porosłach odbyło się posiedzenie Rady Powiatowej Podlaskiej…
Read more
Gmina |
Nazwisko i Imię |
Miasto i Gmina Choroszcz |
1. Mierzejewski Adam Marian 2.Sokół Grzegorz |
Gmina Dobrzyniewo Duże |
1. Dobrzyński Robert Janusz 2. Rudnicki Damian |
Gmina Gródek |
1. Dzitkowski Wiesław |
Gmina Juchnowiec Kościelny |
1. Rogucki Paweł |
Miasto i Gmina Łapy |
1. Łapiński Ryszard – zmarł |
Gmina Michałowo |
1. Hajduczenia Marian |
Gmina Poświętne |
1. Ołdakowski Janusz |
Miasto i Gmina Suraż |
1. Łapiński Krzysztof |
Miasto i Gmina Tykocin |
1. Markowski Robert |
Miasto i Gmina Zabłudów |
1. Regucki Adam 2. Andrzej Horodeński |
Gmina Zawady |
1. Targoński Dariusz |
Gmina | Imię i Nazwisko |
Miasto Białystok | 1. Karwowski Grzegorz |
Miasto i Gmina Choroszcz | 1. Łada Rafał 2. Rojecki Wiesław Wojciech |
Miasto i Gmina Czarna Białostocka | 1. Sienkiewicz Marek |
Gmina Dobrzyniewo Duże | 1. Adamski Stanisław 2. Grzegorczyk Grzegorz Dariusz |
Gmina Gródek | 1. Dzitkowski Wiesław 2. Wojcieszuk Marcin |
Gmina Juchnowiec Kościelny | 1. Rogucki Paweł, 2. Zalewski Krzysztof |
Miasto i Gmina Łapy | 1. Łapiński Ryszard – Przewodniczący 2. Olędzki Marek |
Gmina Michałowo | 1. Samojlik Włodzimierz 2. Szczepańczuk Stanisław |
Gmina Poświętne | 1. Ołdakowski Janusz 2. Zakrzewski Bogdan Dariusz |
Miasto i Gmina Supraśl | 1. Fiłonowicz Wojciech 2. Matowicki Władysław |
Miasto i Gmina Suraż | 1. Anna Krukowska 2. Łapiński Krzysztof |
Gmina Turośń Kościelna | 1. Kruszewski Krzysztof 2. Leszczyński Andrzej |
Miasto i Gmina Tykocin | 1. Ciołko Artur 2. Sowiński Antoni Janusz – Delegat do WZ |
Miasto i Gmina Wasilków | 1. Kamiński Władysław 2. Ozorowski Cezary |
Miasto i Gmina Zabłudów | 1. Horodyński Andrzej 2. Regucki Adam |
Gmina Zawady | 1. Kapica Zdzisław 2. Krzewski Jan |