Szczęśliwe i wypoczęte

wpis w: Aktualnosci2 | 0

Takie właśnie wróciły dzieci z zimowiska w Kościelisku, na którym przebywały od 28 stycznia do 3 lutego 2023r.w Ośrodku Rewita.

W czasie pobytu młodzież miała zapewnioną masę atrakcji w tym min. pobyt w Termach Chochołowskich, wycieczki piesze w pobliskie góry, wycieczki do Zakopanego i tam wizyta w Muzeum Tatrzańskim, Wielka Krokiew, Krupówki czy też Labirynt Snowlandia, który jest największym labiryntem na świecie.  

Jak góry to obowiązkowo odbyły się wycieczki piesze z przewodnikiem szlakami Tatrzańskiego Parku Narodowego min. Gubałówka, Dolina Kościeliska.

W tym roku śniegu nie zabrakło w związku z tym jedną z atrakcji dla dzieci był kulig z przepięknej scenerii górskiej, który zakończył się ogniskiem.

Podczas 7 dniowego wypoczynku nie zabrakło gier i zabaw na świeżym powietrzu, konkursów plastycznych i recytatorskich oraz dyskotek.

Aby zachęcić dzieci i młodzież do korzystania z aktywnych wypoczynków podczas ferii zimowych oraz wakacji letnich organizowanych przez KRIR przy współpracy z Podlaską Izbą Rolniczą – krótka relacja fotograficzna z tegorocznego zimowiska.