REGIONALNA WYSTAWA ZWIERZĄT HODOWLANYCH

wpis w: Aktualnosci1 | 0

XXVIII Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym

IX Ogólnopolska Wystawa Królików Rasowych

Szepietowo, 25-26 czerwca 2022 r.

Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie zaprasza na Wystawę Zwierząt Hodowlanych

Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie zaprasza na XXVIII Regionalną Wystawę Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym oraz IX Ogólnopolską Wystawę Królików Rasowych, które odbędą się 25-26 czerwca 2022 roku. To wyjątkowe i niewątpliwie cieszące się ogromną popularnością wydarzenie dedykowane sektorowi rolniczemu.

Dwudniowa Wystawa to promocja  polskiego rolnictwa, podczas której wystawcy prezentują dorobek hodowlany i dobre praktyki z zakresu rolnictwa.  Zostaną zaprezentowane nowoczesne rozwiązania technologiczne, bogata oferta handlowa, maszyny i urządzenia rolnicze.  W ostatni weekend czerwca Agroarena w Szepietowie  gości rolników krajowych i zagranicznych przedstawicieli agrobiznesu. Wydarzenie wyróżnia się wysoką frekwencja zwiedzających, rekordową liczbą wystawców i doskonałą atmosferą. Wystawa Zwierząt Hodowlanych ma na celu ocenę i propagowanie osiągnięć hodowlanych, wyłaniając tym samym najpiękniejsze okazy zwierząt gospodarskich. Podczas Wystawy nie zabraknie również stoisk z rękodziełem i lokalną żywnością, konkursów i występów zespołów ludowych. Rodziny będą mogły spędzić miło czas w strefie dla dzieci – MAGIA dzieciom! Pod fachowym okiem instruktorów, w rytm muzyki poprowadzone zostaną zajęcia animacyjne, a to tylko kilka z atrakcji przygotowanych na ostatni weekend czerwca.

Wystawie Zwierząt Hodowlanych towarzyszą Dni z Doradztwem Rolniczym, które są okazją do skorzystania z kompleksowej oferty doradczej. Uczestnicy wydarzenia będą mieli możliwość  zapoznania się z dostępnością środków pomocowych i innowacyjnych rozwiązań w prężnie rozwijającej się strefie agro, co da szansę poczynienia trafnych inwestycji gospodarczych. Wydarzenie jest transferem wiedzy między rolnikami, doradcami, wystawcami, przedstawicielami świata nauki oraz  instytucjami wspierającymi rolnictwo.

Serdecznie zapraszamy wszystkich rolników i mieszkańców obszarów wiejskich do udziału w  XXVIII Regionalnej Wystawie Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym oraz IX Ogólnopolską Wystawę Królików Rasowych.

Odwiedź Szepietowo 25-26 czerwca, więcej na stronie www.odr.pl, portalach społecznościowych  facebook, instagram oraz serwisie youtube

PROGRAM WYSTAWY

Katarzyna Olszewska

#Wszystkie drogi prowadzą do Szepietowa !!!

PARTNERZY  WYSTAWY

Darmowa STREFA DLA DZIECI – MAGIA dzieciom

SPONSORZY

Do pobrania – dla wystawców

DEKLARACJA UCZESTNICTWA W SPONSORINGU WYSTAWY

KARTA ZGŁOSZENIA UDZIAŁU

REGULAMIN

WARUNKI UCZESTNICTWA PARTNERA WYSTAWY

WARUNKI UCZESTNICTWA GŁÓWNYCH SPONSORÓW WYSTAWY

WPIS DO KATALOGU WYSTAWCÓW

ZAMÓWIENIE WYŻYWIENIA

Biuro Targów: (poniedziałek – piątek w godz. 7.30 – 15.30)

Magdalena Krajewska

tel. 86 275 89 44, kom. 508 216 170, fax 86 275 89 51

e-mail: targi@odr-szepietowo.pl

Noclegi i wyżywienie – Recepcja Ośrodka Szkoleniowego (czynna całą dobę)

tel. 506662130, fax 86 275 89 51

PATRONAT HONOROWY

Źródło:

odr.pl