Dziękujemy za nominację do #GaszynChellenge Podlaskiemu Ośrodkowi Doradztwa Rolniczego w Szepietowie

wpis w: Aktualnosci1 | 0

Podlaska Izba Rolnicza przyjęła wyzwanie i dołączyła do zbiórki charytatywnej dla małej Zosi.

Do wykonania zadania nominujemy: BNP Paribas Bank Polska S.A. Oddział w Białymstoku, Polski Związek Łowiecki Zarząd Okręgowy w Białymstoku, Torpol Sp. z o.o. w Szczuczynie oraz Północno-Wschodnią Izbę Lekarsko-Weterynaryjną.

Osoby nominowane muszą wykonać 10 pompek lub przysiadów. Jeżeli wykonają zadanie, wpłacają minimum 5 zł, jeżeli nie – wpłacają minimum 10 zł na konto wybranego dziecka. Osoby nominowane mają 48 godzin na wykonanie zadania i powinny nominować minimum 3 osoby.
Link do skarbonki:

https://www.siepomaga.pl/gaszynchallengezosia

#GaszynChellenge Podlaska Izba Rolnicza

#gaszynchellengeDziękujemy za nominację do #GaszynChellenge Podlaskiemu Ośrodkowi Doradztwa Rolniczego w Szepietowie. Podlaska Izba Rolnicza przyjęła wyzwanie i dołączyła do zbiórki charytatywnej dla małej Zosi. Do wykonania zadania nominujemy: BNP Paribas Bank Polska S.A. Oddział w Białymstoku, Polski Związek Łowiecki Zarząd Okręgowy w Białymstoku, Torpol Sp. z o.o. w Szczuczynie oraz Północno-Wschodnią Izbę Lekarsko-Weterynaryjną.Osoby nominowane muszą wykonać 10 pompek lub przysiadów. Jeżeli wykonają zadanie, wpłacają minimum 5 zł, jeżeli nie – wpłacają minimum 10 zł na konto wybranego dziecka. Osoby nominowane mają 48 godzin na wykonanie zadania i powinny nominować minimum 3 osoby.Link do skarbonki:https://www.siepomaga.pl/gaszynchallengezosia

Gepostet von Podlaska Izba Rolnicza am Freitag, 19. Juni 2020