Zapraszamy serdecznie na konferencję pn. „Smog- nie tylko w mieście”

wpis w: Aktualnosci2 | 0

Sekretariat Regionalny KSOW oraz Podlaska Izba Rolnicza, w partnerstwie ze spółką „Prosperita Sp. z o.o. zapraszają serdecznie na konferencję pn. „Smog- nie tylko w mieście”. Projekt jest realizowany z funduszy Unii Europejskiej w ramach Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich PROW na lata 2014-2020. Ma on na celu przedstawienie zagadnień dotyczących wpływu zanieczyszczenia powietrza na środowisko naturalne oraz zdrowie ludzi, pozytywnych wzorców postępowania w zakresie prawidłowego wykorzystania zasobów naturalnych takich jak energia wiatrowa, solarna, odnawialne źródła energii wraz
z możliwością dofinansowania tych inwestycji. Chcielibyśmy również zwrócić uwagę na podnoszenie standardu życia na wsi, uwzględniając potencjał ekonomiczny i środowiskowy, oraz wspieranie rozwoju regionu. Udział w konferencji jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. O zakwalifikowaniu się do uczestnictwa będzie decydowała kolejność nadesłania zgłoszenia, które jest do pobrania na stronie www.pirol.pl.

Wydarzenie odbędzie się 19 września 2018 r. w sali konferencyjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego w Białymstoku, przy ulicy Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1 w godzinach 10.00-16.00.

W razie pytań dotyczących wydarzenia i zapisów prosimy o kontakt z podmiotem odpowiedzialnym:
– Podlaska Izba Rolnicza w Porosłach, ul. Wierzbowa 57, tel. 856760858 oraz wszystkich biurach powiatowych Podlaskiej Izby Rolniczej.

W ramach projektu powstaną spoty informacyjne dotyczące zagadnień poruszanych na konferencji, które będą emitowane w telewizji regionalnej.

Wszystkich zainteresowanych współpracą z KSOW zapraszamy do rejestracji w bazie partnerów KSOW dostępnej na stronie www.ksow.pl oraz do odwiedzenia strony internetowej ksow.pl

 

 

Do pobrania:

Formularz_zgłoszeniowy