- Siedziba biura Rady Powiatowej w Wysokiem Maz.
- Skład Rady Powiatowej
- Działalność Rady Powiatowej
- Archiwum
Rada Powiatowa w Wysokiem Maz.
Siedziba biura: Urząd Gminy Wysokie Mazowieckie
ul. Mickiewicza 1A pokój nr 41 (II piętro)
18-200 Wysokie Mazowieckie
tel. 790 250 021
e-mail: wysokiemazowieckie@pirol.pl
Pracownik: Dominika Korda pełni dyżury we wtorki w
godzinach od 8.00 do 14.00
Gmina | Imię i nazwisko | |
Wysokie Mazowieckie UG | Andrzej Dmochowski Bogdan Kołakowski |
|
Wysokie Mazowieckie UM | Ewa Bronisława Kołodziejska | |
Szepietowo | Jarosław Dyszczyk Wojciech Wnorowski |
|
Kulesze Kościelne | Paweł Grodzki – PRZEWODNICZĄCY Kamil Wnorowski |
|
Sokoły | Andrzej Jamiołkowski Andrzej Raciborski – DELEGAT DO WZ |
|
Kobylin-Borzymy | Radosław Kłoskowski Michał Leśniewski |
|
Ciechanowiec | Tadeusz Koc Bogusław Prokopiak |
|
Nowe Piekuty | Emil Radziszewski | |
Czyżew-Osada | Tadeusz Rupiński Andrzej Walczuk |
|
Klukowo | Rafał Waszczuk Tadeusz Zaremba |
|
Drugie posiedzenie Powiatowej Rady Izby Rolniczej w Wysokiem Mazowieckiem odbyło się 18 grudnia 2023 r. w sali konferencyjnej starostwa powiatowego.…
Read moreDnia 6 października br. odbyło się pierwsze posiedzenie Rady Powiatowej Podlaskiej Izby Rolniczej w Wysokiem Mazowieckiem, w którym wzięło udział…
Read moreDnia 6 października 2021 roku w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Wysokiem Mazowieckiem odbyło się posiedzenie Rady Powiatowej Podlaskiej Izby…
Read morePIR.WM.250-2020-Pismo-Przewodniczacego-RP-PIR-w-Wysokiem-Mazowieckiem-do-poslow-i-senatorow-ws.-nowelizacji-ustawy-o-ochronie-zwierzatPobierz
Read moreDnia 7 października 2019 roku w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Wysokiem Mazowieckiem. W posiedzeniu wzięło udział 16 delegatów oraz…
Read moreDnia 12 sierpnia 2019 roku w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Wysokiem Mazowieckiem. W I posiedzeniu wyborczym Rady Powiatowej Podlaskiej…
Read moreDnia 5 marca 2019 roku w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Wysokiem Mazowieckiem. W posiedzeniu wzięło udział 12 delegatów oraz…
Read moreDnia 29 stycznia 2019 roku w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Wysokiem Mazowieckiem. W posiedzeniu wzięło udział 10 delegatów oraz…
Read moreDnia 17 września br. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Wysokiem Mazowieckiem odbyło się posiedzenie Rady Powiatowej Podlaskiej Izby Rolniczej…
Read moreW dniu 5 lutego w Miejskim Ośrodku Kultury w Wysokiem Mazowieckiem podlascy rolnicy mieli okazję spotkać się z Wiceministrem Rolnictwa…
Read moreDnia 18 grudnia br. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Wysokiem Mazowieckiem odbyło się posiedzenie Rady Powiatowej Podlaskiej Izby Rolniczej…
Read moreW niedzielę 10 września w Podlaskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Szepietowo już po raz kolejny odbył się „Podlaski Dzień Kukurydzy”,…
Read moreDelegaci Rady Powiatowej Podlaskiej Izby Rolniczej w Wysokiem Mazowieckiem Pan Andrzej Lubowicki i Pan Kamil Uchan na zaproszenie Wójta Gminy…
Read moreDnia 20 grudnia br. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Wysokiem Mazowieckiem odbyło się posiedzenie Rady Powiatowej powiatu wysokomazowieckiego oraz…
Read more
Gmina |
Nazwisko i Imię |
Miasto i Gmina Ciechanowiec |
1. Koc Tadeusz 2. Prokopiak Bogusław |
Miasto i Gmina Czyżew |
1. Góralczyk Dariusz 2. Walczuk Andrzej |
Gmina Klukowo |
1. Lubowicki Andrzej |
Gmina Kobylin-Borzymy |
1. Kłoskowski Sylwester 2. Kurzyna Jacek |
Gmina Kulesze Kościelne |
1. Grodzki Paweł– Przewodniczący |
Gmina Nowe Piekuty |
1. Kulesza Jan |
Gmina Sokoły |
1. Jamiołkowski Andrzej |
Gmina Szepietowo |
1. Dyszczyk Jarosław 2. Wnorowski Wojciech |
Miasto Wysokie Mazowieckie |
1. Kołodziejska Ewa |
Gmina Wysokie Mazowieckie |
1. Dmochowski Andrzej |
Gmina | Imię i Nazwisko |
Miasto i Gmina Ciechanowiec | 1. Cieśluk Daniel Józef 2. Koc Wiesław |
Miasto i Gmina Czyżew | 1. Dmochowski Tadeusz 2. Ołdakowski Michał |
Gmina Klukowo | 1. Lubowicki Andrzej 2. Uchan Kamil |
Gmina Kobylin-Borzymy | 1. Bagiński Zbigniew 2. Kierzkowski Robert |
Gmina Kulesze Kościelne | 1. Grodzki Paweł 2. Wnorowski Wiesław – przewodniczący |
Gmina Nowe Piekuty | 1. Kulesza Jan 2. Radziszewski Tomasz |
Gmina Sokoły | 1. Puczel Bronisław Franciszek 2. Raciborski Andrzej |
Gmina Szepietowo | 1. Stypułkowski Henryk 2. Zaręba Sławomir |
Miasto Wysokie Mazowieckie | 1. Drewnowska Jadwiga |
Gmina Wysokie Mazowieckie | 1. Dmochowski Andrzej 2. Kołakowski Bogdan – delegat do WZ |