prosperita-sklep

IX turniej wsi w Mońkach

W niedzielę 18 września przy świetlicy wiejskiej w Rybakach odbyła się IX odsłona turnieju wsi gminy Mońki która uwieńcza całoroczny trud pracy rolników i ich rodzin.

Czytaj więcej...

Nadzwyczajne posiedzenie Rady Powiatowej PIR w Mońkach

W dniu 18.01.2016 na wniosek Delegata do Walnego Zgromadzenia PIR Pana Krzysztofa Szaciło odbyło się nadzwyczajne posiedzenie Rady Powiatowej PIR w Mońkach w celu uzupełnienia składu Rady i wybór Przewodniczącego, po rezygnacji delegata i Przewodniczącego.

Czytaj więcej...

Święto wsi w Mońkach

W niedzielę 13 września we wsi Zblutowo odbył się kolejny turniej wsi gminy Mońki. Jest to już VIII odsłona imprezy, która uwieńcza całoroczny trud pracy rolników i ich rodzin. 

Czytaj więcej...

18.12.2013 - Posiedzenie Rady PIR w Mońkach

W dniu 18.12.2013 odbyło się posiedzenie Rady PIR w Mońkach. Na zaproszenie Przewodniczącego Rady Powiatowej przybyli delegaci i zaproszeni goście:

Czytaj więcej...

Spotkanie Koła PZHBiPM

W dn 5.11.2013 w sali Konferencyjnej Restauracji Dworak w Mońkach odbyło się spotkanie Koła PZHBiPM w którym wziął udział Członek PIR Pan Stanisław Rogalski gdzie funkcje V-e Prezesa Związku i Prezesa Koła Powiatu Monieckiego.

Czytaj więcej...

Posiedzenie Rady Powiatowej PIR w Mońkach

W dn 29.08.2013 odbyło się posiedzenie PIR w Goniądzu
Delegaci przyjęli następujący porządek obrad

Czytaj więcej...

Posiedzenie Rady Powiatowej PIR w Mońkach w dniu 10.04.2013

dniu 10-04 -2013 w GOK Krypnie odbyło się posiedzenie Powiatowej Rady PIR w Mońkach . Delegaci przyjęli następujący porządek obrad:

Czytaj więcej...

Wspólne posiedzenie Delegatów Podlaskiej Izby Rolniczej w dniu 27.02.2013r w Barszczewie

W dniu 27 lutego 2013 roku w sali konferencyjnej Hotelu „Zejer" w Barszczewie odbyło się Wspólne Posiedzenie Delegatów Podlaskiej Izby Rolniczej, które miało na celu omówienie podlaskiego rolnictwa wczoraj, dzisiaj i jutro.

Czytaj więcej...