prosperita-sklep

Notatka z posiedzenia Rady Powiatowej Izby Rolniczej w Łomży

Dnia 11 marca 2014 roku w Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego Łomży odbyło się posiedzenie Rady Powiatowej Izby Rolniczej, na które przybyli delegaci z powiatu łomżyńskiego oraz zaproszeni goście.

Czytaj więcej...

04-05.02.2014 „ Pielęgnacji i ochrony upraw leśnych"

W pięknie położonym na skraju Puszczy Kurpiowskiej Hotelu „Zbyszko" w dniach 04-05 luty 2014roku odbyło się dwudniowe szkolenie z zakresu „ Pielęgnacji i ochrony upraw leśnych".

Czytaj więcej...

28 października 2013 - Posiedzenie Rady Powiatowej Podlaskiej Izby Rolniczej

Dnia 28 października 2013 roku w Zajeździe Fadom odbyło się posiedzenie Rady Powiatowej Podlaskiej Izby Rolniczej na które przybyli delegaci z powiatu łomżyńskiego oraz zaproszeni goście: Zelkowski Jan – członek Zarządu PIR, Ewa Łempicka – Prezes spółki Prosperita, Sowa Adam – Wicestarosta Łomżyński, Szabłowski Lech – Starosta Łomżyński.

Czytaj więcej...

23 października 2013 Forum "Edukacja - Promocja - Przedsiębiorczość"

23 października 2013 w siedzibie Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży odbyło się Forum „Edukacja – Promocja - Przedsiębiorczość" zorganizowane przez Instytut Technologii Żywności i Gastronomii PWSIiP oraz Podlaską Izbę Rolnicza wraz z Krajową Siecią Obszarów Wiejskich.

Czytaj więcej...

Posiedzenie Rady Powiatowej Podlaskiej Izby Rolniczej w Kisielnicy

Dnia 12 lipca 2013 roku w Restauracji ,, Swojska Kuchnia '' w Kisielnicy odbyło się posiedzenie Rady Powiatowej Izby Rolniczej, na które przybyli delegaci z powiatu łomżyńskiego oraz zaproszeni goście: Zelkowski Jan - Członek Zarządu PIR, Zalewski Krzysztof – przedstawiciel ARiMR, Czerski Marian – Powiatowy Lekarz Weterynarii, Wacław Sierpiński – Wydział Ochrony Środowiska i Budownictwa w Starostwie Powiatowym, Radosław Jasiński – rolnik z Giełczyna.

Czytaj więcej...

Wspólne posiedzenie Delegatów Podlaskiej Izby Rolniczej w dniu 27.02.2013r w Barszczewie

W dniu 27 lutego 2013 roku w sali konferencyjnej Hotelu „Zejer" w Barszczewie odbyło się Wspólne Posiedzenie Delegatów Podlaskiej Izby Rolniczej, które miało na celu omówienie podlaskiego rolnictwa wczoraj, dzisiaj i jutro.

Czytaj więcej...

Posiedzenie Rady Powiatowej Podlaskiej Izby Rolniczej w powiecie łomżyńskim

Dnia 05 lutego 2013r. w Kompleksie Gastronomiczno – Hotelowym „Labirynt" w Łomży odbyło się Posiedzenie Rady Powiatowej Podlaskiej Izby Rolniczej w powiecie łomżyńskim. W spotkaniu udział wzięli delegaci oraz zaroszeni goście: Kołakowski Lech Antoni – Poseł na Sejm, Ryszard Łapiński – wiceprezes PIR, Jasiński Radosław – rolnik, Armo Krzysztof – rolnik.

Czytaj więcej...

Wspólne posiedzenie Rad Powiatowych Podlaskiej Izby Rolniczej

Dnia 16 stycznia 2013 roku w Ośrodku Szkoleniowym Kozioł, 18-500 Kolno zorganizowane zostało wspólne posiedzenie Rad Powiatowych Podlaskiej Izby Rolniczej – Wysokie Mazowieckie, Zambrów, Łomża, Grajewo i Kolno.

Czytaj więcej...