prosperita-sklep

Posiedzenie Rady Powiatowej Podlaskiej Izby Rolniczej powiatu bielskiego

18 listopada 2016r odbyło sie III w tym roku posiedzenie Rady Powiatowej Podlaskiej Izby Rolniczej powiatu bielskiego.Kolejną gminą w której spotkali sie delegaci była gmina Wyszki. Spotkanie rozpoczęło sie godz 10,30 w Topczewie .

Czytaj więcej...

Posiedzenie Rady Powiatowej Podlaskiej Izby Rolniczej powiatu bielskiego

W dniu 27.06.2016r odbyło sie posiedzenie Rady Powiatowej Podlaskiej Izby Rolniczej powiatu bielskiego . Spotkanie odbyło sie na terenie gminy Boćki . W spotkaniu uczestniczyli delegaci oraz zaproszeni goście : wójtowie gmin oraz przedstawiciele ODR, ARiMR, ANR, KRUS oraz PIW.

Czytaj więcej...

Posiedzenie Rady Powiatowej Podlaskiej Izby Rolniczej powiatu bielskiego

Dnia 29 grudnia 2015r odbyło się ostatnie w tym roku posiedzenia Rady Powiatowej PIR powiatu bielskiego. Spotkanie odbyło sie w Brańsku.

Czytaj więcej...

Pierwsze posiedzenie nowej Rady Powiatowej PIR w Bielsku Podlaskim

18 września 2015 r w Gminnym Ośrodku Upowszechniania Kultury w Kalnicy odbyło się pierwsze posiedzenie nowej Rady Powiatowej PIR w Bielsku Podlaskim , która została wybrana 31 maja 2015r . W posiedzeniu uczestniczyli delegaci powiatu bielskiego oraz zaproszeni gościcie:

Czytaj więcej...

Dożynki Diecezjalne w Bielsku Podlaskim

Dnia 12 września w bielskiej parafii pw .Narodzenia Najświętszej Maryi Panny i św. Mikołaja odbyły się dożynki diecezjalne. Gospodarzem dożynek był biskup drohiczyński Tadeusz Pikus. Dożynki zostały przygotowane przez mieszkańców Bielska Podlaskiego wraz z proboszczem bazyliki ks. prał. mgr Kazimierzem Siekierko oraz władzami samorządowymi .

Czytaj więcej...

I Posiedzenie Rady Powiatowej PIR w Bielsku Podlaskim

I Posiedzenie Rady Powiatowej PIR w Bielsku Podlaskim odbyło się w dniu 17 czerwca 2015r o godz. 10,00 w Sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Bielsku Podlaskim przy ul. Mickiewicza 46.

Czytaj więcej...

Posiedzenie Rady PIR - 30.01.2015

Dnia 30 stycznia 2015r w restauracji „Ratuszowa" w Bielsku Podlaskim odbyło się posiedzenie Rady Powiatowej PIR. We wspólnym posiedzeniu wzięli udział przedstawiciele związków branżowych i zawodowych działających w powiecie bielskim, delegaci oraz goście : Prezes PIR Grzegorz Leszczyński, Powiatowy Lekarz Weterynarii Henryk Grabowski , Kierownik KRUS Raisa Korsak Bursa i Naczelnik ARiMR Mariusz Niewiadomski.

Czytaj więcej...

„Korzyści dla rolnictwa i przedsiębiorstw w PROW 2014-2020"

W dniu 15 maja br. w sali Centrum Integracji Europejskiej przy hotelu Unibus w Bielsku Podlaskim odbyła się konferencja połączona z warsztatami dotycząca tematu : „Korzyści dla rolnictwa i przedsiębiorstw w PROW 2014-2020".

Czytaj więcej...