Zmiana w składzie Zarządu Podlaskiej Izby Rolniczej

23 stycznia 2018 r. podczas XII Walnego Zgromadzenia Podlaskiej Izby Rolniczej została wybrana na Członka Zarządu Pani Jolanta Wielgat.

Kim Jest Pani Jolanta?

Jolanta Wielgat to niespełna 45 letnia mieszkanka wsi Wola Zambrowska (największej wsi w Gminie Zambrów, w powiecie Zambrowskim), która jest jedna z najbardziej aktywnych kobiet w województwie Podlaskim, ale przede wszystkim jest żoną i matką dwójki dzieci.
Pani Jolanta Wielgat od 18 lat jest właścicielką firmy, w której wraz z mężem zajmują się projektowaniem i zakładaniem ogrodów oraz sprzedażą roślin ozdobnych – Garden Studio Jolanta Wielgat.
Ponadto od ponad 10 lat jest sołtysem Woli Zambrowskiej a od ponad 7 lat również radną Gminy Zambrów. Jednak to nie wszystko, Pani Jolanta czynnie działa w Regionalnym Związku Kółek i Organizacji Rolniczych w Łomży a także Radzie Powiatowej Podlaskiej Izby Rolniczej w powiecie Zambrowskim, w której to od ponad 3 lat jest przewodniczącą.
Energia, siła i chęci Pani Joli pozwalają na dużo więcej, gdyż Pani Jola śpiewa w zespole ludowym „Laskowianki”, uczestniczy też w Akademii Kobiet Aktywnych.

Pani Joli serdecznie Gratulujemy, wspieramy i życzymy powodzenia !!!
Rada Powiatowa Podlaskiej Izby Rolniczej w Zambrowie