PTAK WARSAW EXPO w Nadarzynie

wpis w: Aktualnosci1 | 0

Delegaci oraz pracownicy Podlaskiej Izby Rolniczej 30 listopada 2017 r. uczestniczyli w II Centralnych Targach Rolniczych PTAK WARSAW EXPO w Nadarzynie, które będą trwały aż do niedzieli. Targi te cieszą się ogromnym zainteresowaniem zwiedzających, gdyż stanowią połączenie imprezy biznesowej i kontraktacyjnej z prezentacją dorobku kulturowego i gospodarczego polskiej wsi.

W ramach targów odbywa się wystawa sprzętu rolniczego, prezentacja kultury polskiej wsi, degustacja polskiej żywności najwyższej jakości, sesje B2B, konferencje, seminaria i fora organizowane we współpracy z organizacjami i stowarzyszeniami branżowymi. To także miejsce biznesowych spotkań głównie polskich producentów z szeroko rozumianej branży rolno-spożywczej z krajowymi i zagranicznymi partnerami.

Wystawa podzielona jest na salony:

  • Salon Techniki Rolniczej
  • Salon Środków do Produkcji Rolnej
  • Targi Dobrej Żywności
  • Salon usług specjalistycznych i wsparcia dla branży AGRO
  • Sekcja innowacji dla branży rolno-spożywczej.

 

Na zakończenie czwartkowej imprezy odbyła się oficjalna Gala Targów podczas której wręczono ZŁOTEGO ŻURAWIA ROLNICTWA  firmie INTER-TECH oraz przyznano Pani Agnieszce Gremzie z woj. podlaskiego tytuł pn. „Rolniczki motorem innowacji w Polsce”.

 

W uroczystości uczestniczył  Prezes Grzegorz Leszczyński, Wiceprezes Marek Siniło, Członek Zarządu Witold Grunwald, Przewodnicząca Rady Powiatowej PIR w Zambrowie Jolanta Wielgat, Dyrektor Biura PIR Barbara Laskowska, Prezes Spółki Prosperita Sp. z o. o. Joanna Raś.